OP Horní Lomná – 14. 6. 2023

posted in: Akce školy | 0

Ráno jsme vyhodnocovali získané body jednotlivých týmů z minulého dne. Po snídani děti psaly své dojmy a zážitky získané z minulých dní. Na svačinu měly mandarinku a pak na hřišti probíhalo silácké zápasení jednotlivých království (sportovní disciplíny v týmech). Na oběd jsme měli vývar, vepřové nudličky s brambory a zeleninovým salátem. V odpoledním klidu  vymýšlely vlastní pohádky. Po druhé hodině dostaly na svačinu rohlík se šunkou a sýrem, pak jsme vyrazili na dlouhou procházku do obchodu
a na dětské hřiště k hotelu, kde jsme byli v loňském roce ubytováni. Na večeři byl knedlík s kuřetem
na paprice, následoval krátký odpočinek na pokojích. Poté venku v týmech vymýšlely a prezentovaly jógové příběhy dle jógových karet, na kterých jsou rozkresleny jednotlivé cviky. Večer si dopisovaly pohádkové příběhy, proběhla hygiena a v 10 hodin byla večerka.