OP Horní Lomná – 23. červen 2022

posted in: Akce školy | 0

Dnešní den byl velice náročný, protože byl plný aktivit. Hned po snídani jsme se rozdělili na dvě skupiny, kdy každá měla svůj program. Žáci 3., 4. a 5. ročníku (kdo měl zájem) vyrazili na farmu na celodenní výlet “Zemědělský dvorek”, kde se seznámili s životem na farmě, pohladili si mláďata. Poté navštívili “Zbojnickou stezku”, cukrárnu a Muzeum staré školy, kde si nakoupili suvenýry. Cestou zpátky se osvěžili v řece. Po návratu se okoupali v bazénu, odpočinuli si na pokojích a šli na večeři. Žáci 1. a 2. ročníku a ti, co nechtěli na výlet, byli na dětském hřišti, v obchodě na nanuky a v bazénu. Po obědě a odpoledním klidu jsme opět vyrazili na bazén. Pak byla svačina (jablko), hry na dětském hřišti a večeře. Na večeři se opět sešly všechny třídy a pak byla příprava na Diskotéku. Na diskotéce nesměla chybět dámská a pánská volenka, a s tím spojený úprk chlapců před dívkami a naopak. To stále ještě nebyl konec večera, to nejlepší přišlo nakonec – Stezka odvahy. Na tu jsme vyrazili v 21:45 hodin, šli jen ti, kteří o ni měli zájem a nebáli se. Tím jsme zakončili tento náročný, ale úžasný den.