OP Horní Lomná – 22. červen 2022

posted in: Akce školy | 0

Dnes jsme se probudili do krásného slunečného dne. Ráno děti vstávaly kolem půl osmé, stihly ranní hygienu a v osm hodin už snídaly. Poté si rychle uklidily pokoje a proběhlo jejich bodování. Kolem půl desáté si vzaly svačinu (oplatek), nachystaly si pití a vyrazili jsme na krásnou procházku okolím (asi 5 km), směr Lačnov. Cestou si postavily malé kamenné stavby, nasvačily se, napily a na hotel jsme se vrátili akorát na oběd. Po obědě a odpoledním klidu proběhlo koupání v bazénu, posvačily ovoce a pak jsme šli na dětské hřiště. Protože bylo krásné slunečné odpoledne, děti si koupily na osvěžení nanuky. Poté se uskutečnilo silácké zápolení jednotlivých týmů. Na večeři jsme odcházeli kolem půl sedmé. Potom se děti připravovaly na volbu Miss a Misáka naší školy. Po urputném soutěžení a předhánění se v ukázání svých dovedností to děti zakončily tancem. S dobrou náladou a unaveny se vrátily na hotel, kde proběhla hygiena a hurá do postelí!!!