Noc ve škole – rozloučení s žáky 5. ročníku

posted in: Akce školy | 0

Dne 29. června 2020 jsme se rozloučili s žáky pro nás již s tradičním způsobem – “Nocí ve škole”. Žáci se sešli v 17:00 hodin odpoledne, byla pro ně připravena spousta soutěží, a to jak sportovních, tanečních tak také vědomostních. Páťáci dostali dort, rozloučili se s paními učitelkami, připili si dětským šampusem na nový život, kamarády, školy. Povečeřeli pizzu, proběhla diskotéka, poté také stezka odvahy a společně shlédli film, který si vybrali. Zážitky si povídali až do hluboké noci a nad ránem usnuli. Ráno uklidili spacáky a třídu připravili pro nové žáky 5. ročníku, dostali vysvědčení a společně s ostatními dětmi z celé školy – Hurá na prázdniny!

Přejeme všem dětem krásné a slunečné prázdniny a rodičům pohodovou a klidnou dovolenou.

kolektiv zaměstnanců ZŠ Hrabyně

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *