OP Horní Lomná – 13. 6. 2023

posted in: Akce školy | 0

Dnes vstávaly děti mezi sedmou a osmou hodinou. Po osmé hodině posnídaly, snídaně probíhala formou rautu. Poté si uklízely pokoj a proběhlo jejich bodování. Dopoledne jsme šli na procházku do lesa, následně děti vyráběly svého krále a královnu pomocí různých výtvarných materiálů. Na oběd jsme měli bramborovou polévku, těstoviny s rajskou omáčkou a masové koule. V odpoledním klidu se připravovaly na večerní Talentmánii. Na svačinu byly donuty, kdo chtěl, mohl si zakoupit nanuk. Po ledovém osvěžení jsme vyrazili do lesa, kde si děti stavěly své království a připravovaly z přírodnin kouzelné lektvary. K tomuto lektvaru muselo každé království napsat recept k jeho výrobě a představit ho ostatním. Po večeři (buchtičky s krémem) proběhly sportovní aktivity na hřišti. Po převlečení účinkujících a nachystání si potřebných rekvizit začala samotná soutěž. Všichni jsme se báječně pobavili a výkony některých soutěžících nás překvapily. Vítězi dostali krásné odměny, proběhla večerní hygiena a 10 hodin večerka.