OP Horní Lomná – 12. 6. 2023

posted in: Akce školy | 0

Na náš týdenní výlet jsme vyjeli trochu se zpožděním a také lehkým blouděním z důvodu objížděk. Dle plánu jsme navštívili “Lomňanské muzeum” v Horní Lomné a na hotel jsme přijeli před dvanáctou hodinou. Děti se ubytovaly a šly na oběd (vývar, kuřecí řízek s kaší, kompot nebo zelný salát). V odpoledním klidu si vybalily věci, chvíli si odpočinuly a kolem 14:45 hodin dostaly svačinu (zapečenou bagetku se sýrem). Poté začal odpolední program, ve kterém jsme děti rozdělily do týmů. Celý týden bude provázen pohádkovou tématikou, a proto si týmy vymyslely názvy svých království s erbem. Každý své představil a ostatní seznámil s tím, jak jeho království vypadá. Poté si hrály na dětském hřišti a šly na průzkum našeho okolí. Následovala večeře (rizoto), a po krátkém odpočinku večerní program – vědomostní kvízy s pohádkovou tématikou a sportovní hry. Večerní hygiena probíhala od půl deváté, večerka byla ve 22:00 hodin.