OP Horní Lomná – 21. června 2022

posted in: Akce školy | 0

Dnes vstávaly děti mezi sedmou a osmou hodinou. Po osmé hodině posnídaly, snídaně probíhá formou rautu. Poté si uklízely pokoj a proběhlo jejich bodování. Dopoledne si týmy vyráběly koráby, stříkaly trička barevnou lebkou a zkříženými hnáty, malovali vlajky. V mezičase měly na svačinu banán a pití. Když svou práci dokončily, užívaly si dětského hřiště. Na oběd měly zelňačku, kuřecí plátek na houbách s rýží a džus. V odpoledním klidu si zahrály stolní hry a připravovaly se na večerní soutěž “Hrabyně má talent”. Na svačinu měly buchty, které si vzaly na cestu do obchodu, kde si koupily maličkosti a něco dobrého na zub. Cestou zpět jsme prošli “Historickou křížovou cestou”, kde si nasbíraly stožáry (větvičky) na své koráby. Pak týmy sbíraly perly (nudle), které navlékaly na provaz. Nejdelší šňůra perel zvítězila a tým dostal zaslouženou odměnu. Některé děti napsaly pohledy domů a některé si hrály na hřišti. Po večeři přišla vytoužená chvíle a začala soutěž “Hrabyně má talent”. Vítězi byli oceněni, všichni jsme si zatancovali a poté odcházeli do hotelu na večerní hygienu. Večerka byla v půl 10.