OP Horní Lomná – 20. červen 2022

posted in: Akce školy | 0

Všichni jsme se těšili na ozdravný pobyt, nejvíce děti naší školy. Dnes ráno jsme s malým zpožděním vyrazili směr Beskydy a jen s malou zastávkou na toaletu dorazili do Horní Lomné, rodinného hotelu U Studánky. Dopoledne jsme šli do sportovního areálu u hotelu, kde si děti zahrály míčové hry a řádily na prolézačkách. Na oběd byl vývar a oblíbený kuřecí řízek s bramborem a mrkvovým salátem. Kolem 14:00 hodiny jsme využili za krásného počasí bazén v areálu hotelu. Po odpolední svačině si děti vyráběly pirátská trička, kreslily na pergamen názvy svých pirátských skupin. Večeřeli jsme rizoto, a pak šli na krátkou procházku po okolí. Poté se děti vyřádily na hřišti, a když začalo pršet, utíkali jsme na pokoje. Po večerní hygieně, cca 21 hodin padaly děti únavou a chystaly se do pelíšků.