OP Babská červen 2021 – 5. den

posted in: Akce školy | 0

V pátek ráno jsme museli budit všechny děti, nikomu se v tom ponurém a chladném ránu nechtělo vstávat. Po uvědomění si toho, že jedeme dnes domů, všichni ožili a pustili se do balení věcí a uklízení pokojů. Když jsme měli všechny kufry připraveny k odjezdu, děti si mohly ještě hrát na hřišti, nebo stavět týpí v lese. Před obědem jsme vyhodnotili celotýdenní soutěž o nejuklizenější pokoj a odměny dostali všichni – za pomoc mladším kamarádům, učitelkám, slušné chování k ostatním, chování Fair-Play apod. Na oběd byl řízek, jak jinak před odjezdem, potom jsme popadli kufry, všechny věci a hurá k autobusu a domů. Indiánský týden byl super – počasí nám přálo, program byl úžasný, děti skvělé, ale největší poděkování patří paním učitelkám, které jsou milé, ochotné, trpělivé, obětavé a zapálené pro svou práci.