OP Babská červen 2021 – 3. den

posted in: Akce školy | 0

Přestože měl být budíček v 7:30, děti ještě v 7:40 spaly a museli jsme je budit. Čekal je další zábavný a náročný den. Dopoledne indiáni sbírali kukuřičná zrna a dělali si zásoby na horší časy (sběr popcornu špejlemi), potom si vyráběli trička s indiánskou tématikou. Na oběd byl poctivý vývar a knedlo, vepřo, zelo. Talíře vypadaly jako čistě umyté a opět se potvrdilo, že kuchař je na svém místě. Po krátkém odpočinku jsme vybavili děti pitím a svačinou a vyrazili jsme na výšlap na Soukenickou rozhlednu. Po návratu si koupili nanuky a studené pití. Všem vyhládlo a nedočkavě čekali na zaslouženou večeři. Na rizotu jsme si pochutnali. Potom začala příprava na Disco párty – slečny si myly hlavy, oblékaly se do šatů, navoněly se; chlapci se bleskurychle sprchovali a parfémy šly cítit po celém hotelu. Discotéka měla jako vždy grády, zbytek dětské energie byl vynaložen do tance a soutěží. Na závěr proběhla dámská i pánská volenka. Jen žáci 5. ročníku měli tento večer výhodu, zakončili ho nočním řáděním v bazénu.