OP Babská, červen 2021 – 1. den

posted in: Akce školy | 0

Hned ráno, v 7:30 hodin, proběhlo testování antigenními testy, které jsme zvládli na výtečnou! Potom jsme naložili autobus všemi kufry, učitelky s dětmi nastoupily a hurá na výlet na Pustevny. Tentokrát nás při odjezdu nečekalo žádné slzavé údolí. Není se čemu divit, po dlouhé době distanční výuky se děti a hlavně rodiče těšili na to, že si od sebe navzájem odpočinou. Na Pustevnách jsme se nasvačili, nakoupili drobné dárky, vyšli až k soše Radegast a pak už vedla cesta přímo na Hotel. Tam jsme jen roznesli kufry do pokojů a šli na oběd. Potom si všichni vybalili své věci do skříní a byl odpolední klid. Po odpoledním klidu probíhala “Indiánská porada” – rozdělili jsme se do osmi kmenů, ty si vymyslely svůj název, pokřik, pojmenovaly se indiánskými jmény, vyrobily si svou vlajku. Pak se představily ostatním kmenům a naučily se některá indiánská slovíčka. Po večeři jsme si zazpívali indiánskou píseň, vyzkoušeli indiánský běh a prozkoumali okolní terén. O půl 10 proběhla hygiena na pokojích a v 10:00 byla večerka