posted in: Aktuality | 0

Zahájení školního roku 2020/2021

Vážení rodiče,

zahájení školního roku 2020/2021 proběhne 1.9.2020 v budově ZŠ Hrabyně.

Žáky 1.ročníku s rodiči zveme na slavnostní zahájení v 8:00 hodin v budově ZŠ.

Ostatní žáci přijdou do školy v 7:45 hodin, slavnostní zahájení proběhne v 8:00 hodin v kmenových třídách.

Po ukončení půjdou všechny děti domů, cca mezi 8:30 – 8:45.

Rodiče žáků 2. – 5. ročníku budou opět pro mimořádnou situaci doprovázet pouze ve vchodu do budovy ZŠ, stále platí omezený vstup dospělých osob do prostor školy.

I nadále budou ve škole zajištěna mimořádná hygienická opatření pro COVID-19: dezinfekce rukou, častější omývání klik, vodovodních kohoutků a ostatních ploch.

Výuka bude probíhat bez omezení dle určeného rozvrhu (pokud dojde ke změnám, možná nákaza COVID-19, bude škola postupovat dle pokynů KHS Ostrava).

ŠD bude také bez omezení, děti budou rozděleny do dvou oddělení. Ranní družina od 6:30 hodin.

Školní stravování bude zajištěno, provoz bude probíhat pouze v omezeném režimu: dětem se strava bude vydávat na podnosech.

Přejeme pohodový a klidný školní rok